Актуальні новини

Поиск

15.06.2015 Шановні покупці майна ПАТ «БАНК ФОРУМ» та учасники Асоціації потерпілих вкладників «Форум СОС»!

У відповідь на заяву Громадської організації «Асоціація потерпілих вкладників «Форум СОС» від 12 червня 2015 року №48, Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ» повідомляє про призупинення безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам основних засобів банку, залишкова вартість яких на дату продажу не перевищує 10 мінімальних заробітних плат. Подальша реалізація таких активів здійснюватиметься на відкритих торгах (аукціоні).

Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Громадської організації «Асоціація потерпілих вкладників «Форум СОС» в термін до 12:00 год. 18.06.2015 письмово надати Уповноваженій особі перелік бірж, які доцільно залучити для здійснення продажу зазначених основних засобів.

Ненадання такого переліку розцінюватиметься як навмисне перешкоджання діяльності Уповноваженої особи з реалізації майна, яка направлена на повернення вкладникам та кредиторам банку грошових коштів, та поставить під сумнів діяльність Асоціації потерпілих вкладників «Форум СОС» як організації, основною метою якої є захист потерпілих вкладників.

З повагою та сподіванням на плідну співпрацю,

Уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Текст заяви PDF, 928 KB

Вверх