Актуальні новини

Пошук

21.10.2014 Актуальна інформація щодо прийняття платежів в гривні для погашення кредитів в іноземній валюті перед ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що Фізичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають заборгованість за кредитами в іноземній валюті, можуть здійснювати погашення цієї заборгованості в гривнях:

у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок банку в стадії ліквідації через установи банків в гривневому еквіваленті. При цьому зарахування коштів в погашення кредитної заборгованості, здійснюється за офіційним курсом Національного банку що діятиме на наступний робочий, за днем зарахування коштів на накопичувальний рахунок Банку;

шляхом внесення готівки в касу Банку в гривневому еквіваленті. При цьому зарахування коштів в погашення кредитної заборгованості, здійснюється одночасно із внесенням готівки в касу Банку за офіційним курсом Національного банку, що діє на момент здійснення операції внесення готівки в касу.

Юридичні особи, які мають заборгованість за кредитами в іноземній валюті та не мають надходжень валютної виручки, можуть здійснювати погашення цієї заборгованості в гривнях:

• у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок Банку в стадії ліквідації через установи банків. При цьому зарахування коштів в погашення кредитної заборгованості, здійснюється за офіційним курсом Національного банку що діятиме на наступний робочий, за днем зарахування коштів на накопичувальний рахунок Банку;

Актуальні реквізити накопичувального рахунку для виконання грошових/платіжних зобов’язань перед банком в національній валюті :

отримувач: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК ФОРУМ» (у стадії ліквідації)

код за ЄДРПОУ отримувача: 21574573

номер рахунку: №32071418601 у Головному управлінні НБУ по м. Києву та Київській області

банк отримувача: Головне управління НБУ по м. Києву та Київській області

код банку отримувача (МФО): 321024

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Для ідентифікації клієнта, рахунку 2909***** та кредитного договору, згідно якого необхідно здійснити зарахування коштів в погашення кредиту, в призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО зазначаються номер/номери рахунку/рахунків, на які згідно з умовами кредитного договору здійснюється погашення (2909******) та деталізація призначення платежу в частині номеру кредитного договору та найменування/ПІБ клієнта. В іншому випадку, платіж не буде ідентифіковано та заборгованість по кредиту не буде погашена вчасно.

Для сплати штрафних санкцій за кредитним договором (пеня, штраф) просимо в призначенні платежу вказувати «сплата пені/штрафу за кредитним договором №___ від __ ПІБ клієнта ____ на рахунок 63974147020001».

Догори