Актуальні новини

Пошук

17.06.2015 Шановні кредитори та боржники ПАТ «Банк Форум»!

Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» попереджає кредиторів та боржників про випадки коли шахраї, які представляються по телефону працівниками ПАТ «Банк Форум» (ФГВФО), обіцяють посприяти у повернені вкладів або викупі власного кредиту на вигідних умовах.

По-перше, дії таких осіб пов’язані з намаганнями ввести в оману кредиторів та боржників ПАТ «Банк Форум» і направлені виключно на отримання винагороди.

По-друге, уповноваженою особою ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» не надавались повноваження (вказівки) на здійснення від імені ПАТ «Банк Форум» жодних контактів з кредиторами та боржниками щодо повернення вкладів або викупі власних кредитів.

Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» наголошує, що порядок продажу майна банку під час проведення ліквідаційної процедури та задоволення вимог кредиторів визначається ст.51, 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» і регламентується нормативно-правовими актами Фонду. Вказані процедури є прозорими, чітко регламентованими, і всі дії Уповноваженої особи ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» будуть направленні на їх проведення з дотриманням вимог законодавства України.

Всі пропозиції щодо сприяння у повернені вкладів або викупі власного кредиту – є незаконними. В зв’язку з цим Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» радить повідомляти про такі факти до правоохоронних органів.

Також Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» повідомляє, що для надання (отримання) інформації використовуються виключно офіційні контакти:

сайт: www.forum.ua

електронна пошта: info@forum.ua

телефони інформаційного центру: 0 800 50-22-50, (044) 206-63-03

телефон по роботі з юридичними особами – (044) 200-01-32

телефон по роботі з фізичними особами – (044) 200-02-37

а також телефони, які зазначені у листах (вимогах) ПАТ «Банк Форум» до боржників.

З повагою,

Уповноважена особа Фонду

на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Догори