Актуальні новини

Пошук

21.04.2016 Шановні боржники ПАТ "БАНК ФОРУМ"

ШАНОВНІ БОРЖНИКИ ПАТ «БАНК ФОРУМ»!

Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» попереджає боржників банку про випадки коли шахраї які представляються по телефону працівниками ПАТ «Банк Форум» (ФГВФО) та розсилають листи з інформацією про готовність допомогти викупити власний кредит на вигідних умовах.

По-перше, дії таких осіб пов’язані з намаганнями ввести в оману боржників ПАТ «Банк Форум» і направлені виключно на отримання особистої винагороди.

По-друге, уповноваженою особою ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» не надавались повноваження (вказівки) на здійснення від імені ПАТ «Банк Форум» жодних контактів з боржниками щодо викупу власних кредитів.

Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» наголошує, що порядок продажу майна банку під час проведення ліквідаційної процедури визначається ст. 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» і регламентується нормативно-правовими актами Фонду. Аукціон з реалізації майна банку, шляхом відступлення прав вимоги за кредитними договорами, що укладені з фізичними особами та юридичними особами, договорами забезпечення виконання зобов’язань проводяться виключно на електронному торговому майданчику. Учасниками торгів можуть бути юридичні особи (фінансові установи – банки або небанківські фінансові установи, крім кредитних спілок). Вказані процедури є прозорими, чітко регламентованими, і всі дії Уповноваженої особи ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» будуть направленні на їх проведення з дотриманням вимог законодавства України.

Всі пропозиції щодо сприяння у викупі власного кредиту – є незаконними. В зв’язку з цим Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» радить повідомляти про такі факти до правоохоронних органів

Також Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «Банк Форум» повідомляє, що для надання (отримання) інформації потрібно використовувати виключно офіційні контакти банку:

сайт: www.forum.ua

електронна пошта: info@forum.ua

телефони інформаційного центру: 0 800 50-22-50, (044) 206-63-03

телефон по роботі з юридичними особами – (044) 200-01-32

телефон по роботі з фізичними особами – (044) 200-02-37

а також телефони, які зазначені у листах (вимогах) ПАТ «Банк Форум» до боржників.

З повагою, Уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Текст повідомлення - DOC, 20 KB

Догори