Актуальні новини

Пошук

01.06.2016 ШАНОВНІ ПОКУПЦІ МАЙНА ПАТ «БАНК ФОРУМ»!

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ МАЙНА ПАТ «БАНК ФОРУМ»!

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК ФОРУМ» здійснює реалізацію належних йому об’єктів нерухомого майна виключно на відкритих торгах (аукціонах) в електронній формі із залученням організаторів торгів, акредитованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

В зв’язку із цим наголошуємо, що ПАТ «БАНК ФОРУМ» не співпрацює та не залучає до реалізації активів жодних юридичних або фізичних осіб, які пропонують посередницькі послуги на ринку нерухомого майна, та не несе будь-якої відповідальності за їх діяльність.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо з будь-яких питань, які стосуються придбання нерухомого майна ПАТ «БАНК ФОРУМ», звертатись безпосередньо до Управління реалізації банку за телефонами /044/ 205-38-91, 205-38-89, e-mail: info@forum.ua, а також до організаторів торгів, оголошення яких розміщені на сайті банку за адресою: http://www.forum.ua/forumua/ua/mainnavigation/aboutus_1/publikinf/ ogolosh/ogoloshennyaprod.jsp.

Уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ»

DOCX, 15 KB

Догори