Актуальні новини

Пошук

УВАГА!!! Інформація для вкладників та кредиторів ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ» Шевченко О.В., відповідно до ч. 4 статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», з метою виконання вимог «Положення про порядок складання і ведення реєстру акцептованих вимог кредиторів та задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються» затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21 серпня 2017 року N 3711.5. повідомляє кредиторів ПАТ «БАНК ФОРУМ» 4-ї черги, вкладників фізичних осіб, у частині, що перевищує суму, виплачену Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, про необхідність подати до ПАТ «БАНК ФОРУМ» актуальні банківські реквізити за наведеною формою DOC, 37 KB , для виплати належних грошових коштів на рахунки в банківських установах.

Листи з реквізитами власноручно підписані кредиторами банку, необхідно подати або надіслати через відділення поштового зв’язку на адресу: 02100, м. Київ, бульвар Верховної Ради, 7.

Листи з реквізитами відправлені засобами електронної пошти та інформація щодо актуальних реквізитів отримана від кредиторів засобами телефонного зв’язку або в усній формі не прийматимуться.

Щодо початку задоволення вимог 4-ї черги переліку (реєстру) акцептованих вимог кредиторів Банку, буде повідомлено додатково після прийняття відповідного рішення виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Довідкова інформація за номером інформаційного центру ПАТ «БАНК ФОРУМ»:

(044) 585-35-35 та за телефоном "Гарячої" лінії Фонду: 0-800-308-108.

Догори